بسم اللّه الرحمن الرحيم

زائران شريف ايراني امسال پيام انقلاب و برائت خود را به جهان و به امت اسلام ابلاغ نمودند و با تقديم شهداي بزرگ به پيشگاه مقدس حق از سازندگان و بانيان سياست نه شرقي و نه غربي كعبه خداوند گشتند...
ملت بزرگ ايران نيز با تجليل گسترده خود از شهداي و شركت ميليوني خود در راه پيمايي و اعلان برائت از كفر به وظيفه انقلابي و الهي خود عمل نموده‌اند كه در اينجا لازم است از حضور گسترده آنان و همه اقشار و خواهران و برادران تشكر كنم...
اكنون نوبت زائران ديگر كشورها و خصوصاً علما و روشنفكران و گويندگان است كه پيام مظلوميت ما را به جهان ابلاغ كنند. انشاالله زائران محترم ايراني با گام هاي محكم و دلي آرام و قلبي سرشار از رضا و لبي خندان، شادي پيروزي خون بر شمشير و شهادت در كنار خانه خدا را جشن بگيرند و افرادي كه به مدينه منوره مشرف مي‌شوند سلام شهيدان به خون خفته كعبه و مجروحين خانه امن را به رسول خدا و ائمه هدي عليهم السلام ابلاغ كنند و اين توفيق بزرگ را به محضرشان تبريك بگويند و به راه خود با صلابت و اطمينان ادامه بدهند.

از اينكه خداوند هديه‌ها و قربانيان‌ هاجر وار و اسماعيل گونه اين ملت بزرگ را در كنار خانه خود پذيرفته است سپاسگزار و شاكر باشند كه انشاالله خداوند شهداي بزرگ ما را با شهداي صدر اسلام محشور و به بازماندگان آنان صبر و اجر و به مصدومين و مجروحان شفا عنايت فرمايد و شر متجاوزان را به خودشان بازگرداند و آنان را به عقوبت خود كيفر دهد.
از خداوند مسئلت مي‌كنم كه در اين زمان كه همه كفر و همه شرك دست به دست هم داده‌اند و تصميم و عزم خود را براي شكست امت اسلامي جزم كرده‌اند و همه ضربه‌ها را عليه ما به كار گرفته‌اند ما را در حصار محكم خود و در لواي مرحمت و لطف خود حفاظت فرمايد.
 

منبع: www.tebyan.net